0

Legendarni teniški igralec je sporočil pomembno novico.

Moškisvet.com e-novice

Si že prijavljen na vse naše e-novice?

Španski teniški igralec in zmagovalec 22 turnirjev za grand slam Rafael Nadal se bo po poročanju BBC-ja po koncu te sezone poslovil od tenisa. 38-letnik bo zadnjič nastopil za Španijo v novembrskem finalu Davisovega pokala v Malagi.

V video sporočilu, objavljenem danes, je Nadal dejal:

"Tukaj sem, da vas obvestim, da se umikam iz profesionalnega tenisa. Resnica je, da je za mano nekaj težkih let, zlasti zadnji dve. Mislim, da ne morem več igrati brez omejitev."

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Mimogrede, v posamični moški konkurenci je bil 209 tednov na prvem mestu, ob koncu sezone pa je petkrat končal na prvem mestu. Osvojil je 22 turnirjev za grand slam, vključno z rekordnimi 14 OP Francije.