Časnik je zapisal, da je imel večino popotovanja z zasebnim reševalnim vozilom, ki so ga izpeljali kot tajno operacijo, Schumacher odprte oči. Govoril sicer ni, a naj bi se z osebjem, ki ga je spremljalo na 200 km dolgi pot, sporazumeval z mežikanjem. Osebje je moralo pred prevozom oddati mobilne telefone, šele nato je prišlo v stik s Schumacherjem.
Zdravniška ekipa je bila seznanjena s tem, da bo iz Grenobla v Lozano prispelo reševalno vozilo, ni pa vedela, kdo bo v njem. Sedemkratnemu svetovnemu prvaku v formuli 1 so nadeli lažno ime.
Pri časniku so še zapisali, da je nekdanji dirkač med 170-dnevnim ležanjem v bolnišnici v Grenoblu izgubil precej telesne teže. Sabine Kehm, ki skrbi za obveščenost javnosti, se je v ponedeljek v pisnem sporočilu zahvalila osebju bolnišnice, zdravnikom, ki so skoraj pol leta skrbeli za Schumacherja, ter reševalcem, ki so 29. decembra prvi prišli na pomoč na smučišče v Meribelu. "V imenu družine se jim zahvaljujem za odlično opravljeno delo," je zapisala Kehmova in dodala, da se Schumacherjevi najbližji zahvaljujejo tudi vsem, ki so v tem obdobju obiskali Schumacherja oziroma mu zaželeli čim prejšnje okrevanje.
Bolnišnica, v kateri Schumacher biva zdaj, je ena najboljših v Švici in ima zelo ugleden nevrološki oddelek.
KOMENTARJI (1)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV